Witamy w Gokit

PDF Drukuj Email

Witamy na stronie Gminnego Ośrodka Kultury

i Turystyki w Dorohusku


 

19 czerwiec 2016 r. (niedziela) - I ROWEROWY RAJD GWIAŹDZISTY MALOWNICZY WSCHÓD

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej", Grupa Rowerowa ODNOWA - Chełm oraz Wójtowie Gmin: Białopole, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Horodło, Leśniowice, Wojsławice i Żmudź, serdecznie zapraszają do udziału w I Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym "Malowniczy Wschód", który odbędzie się już 19 czerwca 2016 roku. Punkty startowe zlokalizowane będą na terenie 8 partnerskich gmin oraz w Miastach: Chełm, Hrubieszów i Włodawa. Meta Rajdu usytuowana została nad Zalewem "Dębowy Las" w miejscowości Wołkowiany w gm. Żmudź. W programie Rajdu: grochówka, ognisko, prezentacja grup rowerowych oraz losowanie nagród wśród Uczestników Rajdu. Rejestracji do udziału w Rajdzie należy dokonać przez Formularz Elektroniczny:

https://docs.google.com/forms/d/12f3LyIkLf8102P6pWI1dkn0UDAGAEcOrQogxxQcRG8M/viewform?c=0&w=1

w terminie 23.05.2016 - 05.06.2016. Przed dokonaniem rejestracji należy zapoznać się z Regulaminem Rajdu (Regulamin Rajdu dostępny na stronach www.ziemiachelmska.pl, www.gr-odnowa.pl ). Do zobaczenia na szlaku! 

 


 


 

UWAGA !!! UWAGA !!!
Urząd Gminy Dorohusk informuje:

Mamy prawdziwą przyjemność poinformować, iż zgłoszona przez nas lokalizacja została zakwalifikowana do etapu głosowania, który rozpoczyna się 5 kwietnia
i będzie trwał do końca czerwca!

Szczęściu trzeba pomóc…

Jak na pewno wiecie, Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego warto poinformować i zmobilizować mieszkańców, by codziennie odwiedzali stronę nestleporusza.pl i głosowali na siłownię w swojej okolicy.

Planowana siłownia zewnętrzna będzie zlokalizowana w pobliżu boiska powstałego w ramach programu "Moje boisko - Orlik 2012" w miejscowości Dorohusk- Osada.
W linku poniżej znajdziecie swoją lokalizację:
http://www.nestleporusza.pl/glosowanie/22-175

Jest o co walczyć!

Siłownia plenerowa to doskonała forma aktywnego spędzania czasu, ale to już na pewno wiecie! Dlatego głosuj codziennie aby wygrać siłownie!
PAŁAC SUCHODOLSKICH Z LOTU PTAKA

>>> LINK <<<

 
Jesteś tutaj: Strona główna
Design by heaven